„Niech Wasze marzenia będą większe od Waszych strachów, niech Wasze czyny będą głośniejsze od Waszych słów, a Wasze sukcesy bardziej widoczne niż Wasze porażki" - słowami Robina Sharmy p. Agnieszka Rupacz podsumowała swoje wystąpienie podczas zakończenia roku szkolnego klas IV LO. Uroczystość z udziałem uczniów, nauczycieli, rodziców i przedstawicieli władz Powiatu Gliwickiego odbyła się 28 kwietnia. Gratulacje i życzenia złożył abiturientom Wicestarosta  Adam Wojtowicz, obecna była również Radna Powiatu Gliwickiego Krystyna Urbańska oraz przedstawicielka Starostwa Powiatowego Monika Woś. Wręczono nagrody za najlepsze wyniki w nauce, aktywność społeczną, artystyczną i sportową, a także listy gratulacyjne dla rodziców. Uczniowie młodszych klas przedstawili znakomitą część artystyczną. Całości dopełniły podziękowania złożone przez abiturientów. Było uroczyście i wzruszająco, chwilami zabawnie. Życzymy jeszcze raz powodzenia na maturze i wszystkiego wspaniałego  w dorosłym życiu.

grupa osób w odświętnych strojach, część prezentuje dyplomy